Schroefcompressorsystemen als pakket GEA Grasso SPduo

Beste rendement met alle belastingen

De pakketten in de GEA Grasso SPduo-serie zijn voorzien van twee parallel gemonteerde schroefcompressoren elk.

Deze oplossing is bijzonder geschikt voor deellastrendementen, flexibele (deellast) werking en alle toepassingen waarbij machinebeschikbaarheid en redundantie de belangrijkste eisen zijn.

Beide schroefcompressoren in de eenheid kunnen zelfstandig of gelijktijdig (parallel) werken om belastingen van topniveau te bereiken. U kunt één schroefcompressor uitrusten met een aandrijfmotor met variabel toerental en een frequentie-omvormer om deellasten tot minimaal 12% te bereiken zonder belangrijke rendementsverliezen!

Sterke punten en technische kenmerken

  • Geoptimaliseerd voor het hoogste rendement bij alle belastingen Maximale machinebeschikbaarheid, flexibiliteit en redundantie – parallel of zelfstandig compressorbedrijf is mogelijk
  • Gemakkelijke bediening en uiterst beperkte voetafdruk
  • Parallelle werking van 2 schroefcompressoren mogelijk
  • Traploze capaciteitscontrole via frequentieomvormer en/of schuifsysteem
  • GEA Omni™-bedieningspaneel met 15.6" touchscreen met hoge resolutie
Kom meer te weten met GEA RTSelect – onze productselectie- en configuratietool.

Waarmee kunnen we u helpen?

Aanverwante serviceproducten

Constante verbetering

GEA Omni™ Retrofit Panel

GEA is synoniem aan innovatie, leiderschap en op precisiewerk gebaseerde oplossingen. GEA Omni™ retrofitpanelen passen precies in deze traditie. GEA Omni™ is uitgerust met een hoge-definitie multi-touchscreen en biedt het gebruiksgemak en de technische 'wow'-factor die klanten van GEA gewend zijn.

Constante verbetering

PR-OLEO® Premium-Quality Ammonia Refrigeration Oils

Utilizing ultra-pure base oils and additives, PR-OLEO® lubricants offer significant advantages over common ammonia refrigeration oils and contribute to more efficient plant operation.

Meer over GEA Service
GEA Grasso SPduo
GEA Grasso SPduo-modellenToerental (tpm)Koelcapaciteit (kW)
R717,
-10/+35°C
R717,
-40/-10°C
R507,
-10/+35°C
GEA Grasso SPduo – C3600
4500
344
438
108
136
338
428
GEA Grasso SPduo – D3600
4500
412
524
128
162
404
512
GEA Grasso SPduo – E3600
4500
494
626
152
192
484
612
GEA Grasso SPduo – G3600
4500
586
744
176
222
574
728
GEA Grasso SPduo – H3600
4500
748
942
232
294
728
918
GEA Grasso SPduo – L3600
4500
864
1088
268
338
842
1060
GEA Grasso SPduo – M3600
4500
1154
1430
352
444
1106
1392
GEA Grasso SPduo – N3600
4500
1396
1758
434
548
1360
1714
GEA Grasso SPduo – P360012763881182
GEA Grasso SPduo – R360016505021528
GEA Grasso SPduo – S360020866341932
GEA Grasso SPduo – T360023387122166
GEA Grasso SPduo – V360027988602598
GEA Grasso SPduo – W360032009842970
GEA Grasso SPduo – Y3600388211943602