Chillery GEA BluAstrum

Poprawiamy wydajność

GEA BluAstrum to ekonomiczne urządzenie należące do rodziny chillerów GEA Blu, skonstruowane bez żadnych kompromisów w zakresie koncepcji technologicznej.

Ta seria chillerów charakteryzuje się minimalnymi wymogami konserwacyjnymi oraz ekstremalnie smukłą konstrukcją, którą można przenieść przez drzwi o standardowym wymiarze. Mała ilość elementów ruchomych chillera przekłada się na niższe wymogi konserwacyjne. Ponadto niewielka szerokość od 1,0 do 1,2 metra oraz mała powierzchnia znacznie ułatwiają transport oraz przemieszczanie chillera i instalację w zatłoczonych maszynowniach.

Najważniejsze zalety i funkcje techniczne

  • Kompaktowy chiller śrubowy
  • Minimalne wymogi konserwacyjne
  • Ekstremalnie zwarta budowa
  • Moc chłodnicza 390 — 1730 kW (R717, 12/6°C)
  • Temperatura wylotowa wtórnego czynnika chłodniczego -15/18°C
  • Dostępna wersja zdalna (bez skraplacza)
  • Opcjonalnie dostępne obudowy ograniczające dostęp i redukujące hałas

Dowiedz się więcej z pomocą RTSelect — naszego narzędzia konfiguracji i wyboru produktów.

 
GEA BluAstrum
RodzajMoc chłodnicza (kW)
R717, +12/+6°C
EERWymiary (mm)Waga
(kg)
Dł.Szer.Wys.
GEA BluAstrum 3003904,74700100021005000
GEA BluAstrum 5005505,04700100021005500
GEA BluAstrum 8007404,85000100021006000
GEA BluAstrum 9008805,15000100021006500
GEA BluAstrum 100011005,15000100021007000
GEA BluAstrum 150014505,56500120024008000
GEA BluAstrum 180017305,46800120024008500