Меню
Гомогенізація високим тиском: варто спробувати
Зверніться до нас

Гомогенізація високим тиском: варто спробувати

Наприкінці вересня фахівці GEA взяли участь у конференції «Індустрія 4.0. Провідні рішення для фармацевтичного виробництва, технологій і пакування».

На нашому стенді було представлено гомогенізатор GEA PandaPLUS 2000 – компактну лабораторну установку для обробки високим тиском широкого спектру продуктів:

  • фармацевтичних емульсій, суспензій
  • руйнування клітин бактерій
  •  молочних продуктів
  •  соків
  •  харчових добавок і соусів 
  •  косметичних і хімічних продуктів.
GEA PandaPLUS 2000

Гомогенізація високим тиском (до 2000 бар) використовується для контрольованого зменшення розміру часток або крапель та їх дисперсії в емульсіях. Завдяки цьому продукт стає більш стабільним, його характеристики і властивості поліпшуються, термін зберігання кінцевого продукту подовжується.

Для багатьох процесів, як-от руйнування клітин, бактерій і дріжджів, технологія гомогенізації є найбільш ефективною.

Гомогенізатор GEA PandaPLUS 2000 може використовуватися в лабораторних умовах для тестувань нових продуктів та для виробництва невеликих партій продукту. 

Результати тестувань можуть бути масштабовані до промислового об‘єму виробництва, адже модельний ряд гомогенізаторів GEA охоплює машини продуктивністю від 9 л/год до 80 тис. л/год!

Ми з радістю продемонструємо можливості цієї маленької, але дуже потужної установки на вашому продукті: протягом жовтня 2019 р. гомогенізатор GEA PandaPLUS 2000 перебуватиме в Україні і доступний для проведення випробувань на вашому підприємстві.

Бажаєте замовити тестування?

Будьте в курсе инноваций и историй GEA, подписавшись на новостную рассылку от GEA.

Подписаться

Мы всегда готовы помочь! Пожалуйста, сообщите некоторые данные и мы предоставим ответ на Ваш запрос.

Свяжитесь с нами