Меню
Автоматизоване доїння: які переваги для фермерів?
Зверніться до нас

Автоматизоване доїння: які переваги для фермерів?

Молочно-товарні комплекси будь-яких розмірів можуть отримати реальні економічні переваги від скорочення трудових витрат, підвищення продуктивності процесів та застосування сучасних систем управління. Усі ці переваги надають системи та рішення GEA, спрямовані на автоматизацію процесів доїння, годівлі, управління стадом.
Rotary DPQ

GEA – єдиний постачальник повного спектру рішень для автоматизації доїння

Якщо ви поки не готові повністю переключитися на автоматизоване доїння, проте прагнете збільшити надої та зменшити навантаження на персонал, вам варто спробувати рішення для часткової автоматизації, як-от систему обробки дійок після доїння Apollo™MilkSystem.

Якщо ви прагнете до більшої гнучкості в організації процесів без чітких графіків доїння, вам підійде система DairyRobot R9500 – доїльний робот, що забезпечує комфортне доїння для 70 корів. Завдяки компактному дизайну він може бути легко інтегрований у вашу концепцію корівника та навіть у вже існуючий корівник. Як доїльні роботи DairyRobot R9500 змінили на краще життя шотландської родини, читайте тут.

Якщо ж ви вирішили скоротити трудові затрати, проте не хотіли б змінювати концепцію управління фермою, найбільш вірогідно, найкращим рішенням для вас стане автоматизована доїльна карусель DairyProQ

Зупинімося на цьому типі обладнання більш докладно.

DairyProQ – автоматизована доїльна карусель для крупних МТФ

Автоматизована доїльна карусель GEA DairyProQ – це сукупність інноваційних рішень, спрямованих на оптимізацію процесів виробництва молока.

Доїння на DairyProQ відбувається за графіком, як і на традиційних доїльних установках. Групи тварин займають місця на платформі. На відміну від доїння на традиційній каруселі, де корів обслуговують 2-3 оператори – очищують вим’я, стимулюють дійки, здоюють перші цівки молока, підключають доїльний апарат, обробляють дійки спеціальним гігієнічним засобом по закінченню доїння –  на каруселі DairyProQ всі ці етапи виконують автономні доїльні модулі. Наявність доїльного робота на кожному місці робить DairyProQ дуже продуктивною установкою. А для обслуговування каруселі GEA DairyProQ на 28-80 доїльних місць з продуктивністю 120-400 корів на годину потрібен лише один оператор!

Системи автоматизованого доїння від GEA задають високі стандарти завдяки таким технічним особливостям: 

  • Запатентована технологія In-liner everything™: всі етапи доїння зосереджені всередині доїльного стакана. Доїльний стакан підключається лише раз, після чого відбуваються всі основні операції доїльної рутини: очищення дійки, стимуляція, здоювання, доїння та завершальна обробка після доїння. Таким чином досягається найвищий рівень гігієни, що підтверджено наявністю гігієнічного сертифікату для ринку США та численними тестами від провідних європейських переробників молока
  • Система моніторингу якості молока в режимі реального часу. Датчики аналізують потік молока від кожної чверті вим’я на провідність, колір, температуру та якість. Будьте впевнені: в танк потрапить лише молоко товарної якості!
  • Високоточна часопролітна камера (TOF-камера) для швидкого визначення координат дійок і під’єднання доїльних стаканів.
Milking Rack

Автоматизовані надійні процеси в чітко визначений час – це структурованість та впорядкованість роботи для працівників МТФ. Послідовний процес доїння, надійна гігієна та дбайливий захист – це запорука високої якості молока, а, отже, й зростання ваших прибутків!  


Бажаєте дізнатися більше?

Downloads

Будьте в курсе инноваций и историй GEA, подписавшись на новостную рассылку от GEA.

Подписаться

Мы всегда готовы помочь! Пожалуйста, сообщите некоторые данные и мы предоставим ответ на Ваш запрос.

Свяжитесь с нами