Koelers GEA BluAstrum

Prestaties stimuleren

GEA BluAstrum is een zuinig basismodel van de GEA Blu Chiller-familie, zonder compromissen wat het technologische concept betreft.

Deze serie koelers wordt vooral gekenmerkt door minimale onderhoudseisen en zeer kleine afmetingen passend door een standaarddeur. De weinige dynamische beweging van de koelercomponenten draagt bij aan lage onderhoudseisen. Daarnaast is de koeler dankzij de breedte van slechts 1,0 tot 1,2 m en de resulterende kleine voetafdruk eenvoudig te transporteren en gemakkelijk naar een andere locatie te verplaatsen, en kan hij in enge machineruimten worden opgesteld.

Sterke punten en technische kenmerken

  • Compacte koeler met schroefcompressor
  • Minimale onderhoudseisen
  • Apparatuur van zeer compacte omvang
  • Koelvermogen 390 - 1,730 kW (R717, 12/6 °C)
  • Temperatuur koudedrager -15/18 °C
  • Externe versie leverbaar (zonder condensor)
  • Behuizingen voor bescherming tegen aanraking en lawaaivermindering als optie leverbaar

Zie voor meer informatie GEA RTSelect – onze productselectie- en configuratietool.

 
GEA BluAstrum
TypeKoelcapaciteit (kW)
R717, +12/+6 °C
EERAfmetingen (mm)Gewicht
(kg)
LBH
GEA BluAstrum 3003904,74700100021005000
GEA BluAstrum 5005505,04700100021005500
GEA BluAstrum 8007404,85000100021006000
GEA BluAstrum 9008805,15000100021006500
GEA BluAstrum 100011005,15000100021007000
GEA BluAstrum 150014505,56500120024008000
GEA BluAstrum 180017305,46800120024008500